درباره ما

دی اس سی کالا مرکز پخش تخصصی دوربین‌های مداربسته و تحت‌ شبکه، دستگاه‌های ضبط تصویر، کابل و متعلقات دوربین مداربسته،گستره ی درب های اتوماتیک،پنل ها خورشیدی،ایفون های صوتی و تصویری،دزدگیر های اماکن،سیستم های هوشمند سازی منازل و اداره جات،نمایشگر های تصویری،صندوق های مکانیزه فروشگاهی،لوازم برقی و سایر تجهیزات مربوطه در حوزه ی خود میباشد. تمامی کالاها و خدمات، فروشگاه دی اس سی کالا حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت‌ های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.این فروشگاه به عنوان اولین و بزرگترین بنیان گذار سیستم های امنیتی و نظارت تصویری با دارا بودن اولین وبسایت رسمی تخصصی جامع و دارنده اولین اپلیکیشن خرید اندرویدی در زمینه  کالا های مربوطه در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

درباره ما

  • کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی دی اس سی کالا است. تنها راه رسیدن به اهداف جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است.
  • تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش دی اس سی کالا بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
  • افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرضه سیستم های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیرو انسانی دارد.
  • شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی یکی از مهمترین روشهای جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. دی اس سی کالا  از طریق استفاده از محصولات با برندهای مشخص و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان به آنها کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان ما را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.
  • زمینه فعالیت

▫️عمده تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط▫️

تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی

تجهیز،نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیک

تجهیز،نصب و راه اندازی انواع دزدگیر های اماکن

تجهیز،نصب و راه اندازی انواع انرژی های خورشیدی

تجهیز،نصب وراه اندازی انواع ایفون صوتی و تصویری

تجهیز،نصب و  راه اندازی انواع اعلام حریق

تجهیز،نصب و راه اندازی انواع سیستم های تحت شبکه

▫️مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته▫️

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی